Тема SAMSUNG MU серия-акаунт

  • Мнения: 10
  • Благодарности: 0
  • Точки: 48.00

SAMSUNG MU серия-акаунт е тема създадена от Стоян Стойков

Здравейте,въпроса е малко извън обичайните теми.
От два телевизора събрах един САМСУНГ UE55MU6102К.... до тук добре...нещата се получиха но има един 
незначителен проблем,предишният собственик си е направил акаунти навсякъде където е възможно...
Самсунг,Gmail,HBO,YouTube,Google,абв и много други,даже е заключил с парола настройка на програмите от списък!!!
Не е проблем човек да си направи акаунти но при пускане във всяко приложение излизат и двата .....не че аз съм голЕм Убавец ама 
човека на другата снимка е черен биеш към синьо мазен ц.г...н!!!!Имам желание да премахна неговите акаунти но не мога.
Знаете ли как може да стане това,предполагам с Factory reset,но не мога да влезна в сервизен режим.Пробвах 1-2 комбинации от бутони 
не се получава!Да спомена че ДУ-то не е оргиналното.
Какво бихте ме посъветвали да предприема.
Благодаря Ви предварително и успех!
22:00, 20 декември 2022 г. #1

Моля използвайте формата за Вход или Регистрация, за да се присъедините към беседата.

  • Мнения: 85
  • Благодарности: 14
  • Точки: 827.00
  • Silver Medal Bronze Medal

Отговор от mitachi в темата SAMSUNG MU серия-акаунт

Влиза се със сервизно дистанционно.
22:09, 20 декември 2022 г. #2

Моля използвайте формата за Вход или Регистрация, за да се присъедините към беседата.

  • Мнения: 1
  • Благодарности: 0
  • Точки: 1.00

Отговор от WladUA в темата SAMSUNG MU серия-акаунт

Для всех самсунгов комбинация входа в сервисный режим одинакова и не зависит от оригинальности пульта. Телевизор ставится в дежурный режим и потом нажимается комбинация последовательно I - MENU - MUTE -POWER. Кнопка I - это кнопка, которая вызывает информацию о канале. Нажимать надо не быстро но и не медленно.
17:02, 15 февруари 2023 г. #3

Моля използвайте формата за Вход или Регистрация, за да се присъедините към беседата.

  • Мнения: 85
  • Благодарности: 14
  • Точки: 827.00
  • Silver Medal Bronze Medal

Отговор от mitachi в темата SAMSUNG MU серия-акаунт

Для всех самсунгов комбинация входа в сервисный режим одинакова и не зависит от оригинальности пульта. Телевизор ставится в дежурный режим и потом нажимается комбинация последовательно I - MENU - MUTE -POWER. Кнопка I - это кнопка, которая вызывает информацию о канале. Нажимать надо не быстро но и не медленно.
Със сервизното дистанционно се виждат много повече неща, отколкото с потребителското дистанционно. 
 

14:24, 11 март 2023 г. #4

Моля използвайте формата за Вход или Регистрация, за да се присъедините към беседата.

Създадено с Kunena форум