Тема Търся дъмп за EMMC на CV338H-T42 ТВ Smart Tech LE-4317SA

  • Мнения: 1473
  • Благодарности: 145
  • Точки: 22447.00
  • Gold Medal Bronze Medal Silver Medal
Малко не по темата: от няколко дена се чудя защо се предлага тази платка за четене на eMMC с RT809H? 
- "Разни хора, разни идеали..." - Алеко Константинов
- "Аз знам, че нищо не знам" - Сократ

www.ciklon.org
23:39, 7 октомври 2021 г. #11

Моля използвайте формата за Вход или Регистрация, за да се присъедините към беседата.

  • Мнения: 10
  • Благодарности: 2
  • Точки: 31.00

Малко не по темата: от няколко дена се чудя защо се предлага тази платка за четене на eMMC с RT809H? 

На фото в описании одно, а прислал другое. Этот кусок текстолита с хилыми проводами никак не может стоить 600 руб. Продавец тот еще еврей. Не советую у него покупать. Обходите стороной этот магазин.

Май е платка дето нищо повече не прави.
08:08, 8 октомври 2021 г. #12

Моля използвайте формата за Вход или Регистрация, за да се присъедините към беседата.

  • Мнения: 8
  • Благодарности: 2
  • Точки: 69.00
Вероятно служи за по добра връзка с ЕММС  но като чета коментариите ?Покупката не отговаря с картинката .
21:31, 8 октомври 2021 г. #13

Моля използвайте формата за Вход или Регистрация, за да се присъедините към беседата.

  • Мнения: 85
  • Благодарности: 14
  • Точки: 824.00
  • Silver Medal Bronze Medal
Чета и се чудя как може да се занимавате с такива неща? Това е за хора, които или нямат работа или получават заплата и осигуровки от друго място. Аз лично спазвам правилото което Владко(www.tetshop.bg/) докато беше шев на K&K ми е казал. 
 "Един телевизор не може ли да го оправиш за 15мин. - не се занимавай."
 
21:52, 8 октомври 2021 г. #14

Моля използвайте формата за Вход или Регистрация, за да се присъедините към беседата.

  • Мнения: 893
  • Благодарности: 136
  • Точки: 2734.00
  • Gold Medal Bronze Medal Silver Medal

Малко не по темата: от няколко дена се чудя защо се предлага тази платка за четене на eMMC с RT809H? 


 

Предполагам изработва 1.8 В  в случай че програматора сам не може
23:10, 8 октомври 2021 г. #15

Моля използвайте формата за Вход или Регистрация, за да се присъедините към беседата.

  • Мнения: 1473
  • Благодарности: 145
  • Точки: 22447.00
  • Gold Medal Bronze Medal Silver Medal
Програматорът прави и 1.8V, но 3.3V  на моя е по-ниско.
- "Разни хора, разни идеали..." - Алеко Константинов
- "Аз знам, че нищо не знам" - Сократ

www.ciklon.org
23:13, 8 октомври 2021 г. #16

Моля използвайте формата за Вход или Регистрация, за да се присъедините към беседата.

  • Мнения: 893
  • Благодарности: 136
  • Точки: 2734.00
  • Gold Medal Bronze Medal Silver Medal

Чета и се чудя как може да се занимавате с такива неща? Това е за хора, които или нямат работа или получават заплата и осигуровки от друго място. Аз лично спазвам правилото което Владко(www.tetshop.bg/) докато беше шев на K&K ми е казал. 
 "Един телевизор не може ли да го оправиш за 15мин. - не се занимавай."

 

През лятото като има работа 15-30 минути мога да отделя, даже често сменяме бордове вместо ремонт, че се пести време.
През зимата мога и 2 дена се занимавам с един ТВ.
23:13, 8 октомври 2021 г. #17

Моля използвайте формата за Вход или Регистрация, за да се присъедините към беседата.

  • Мнения: 12
  • Благодарности: 3
  • Точки: 14.00

 не по темата: от няколко дена се чудя защо се предлага тази платка за четене на eMMC с RT809H? 

 

Това е платчица за четене и писане на  ЕММЦ в ISP режим.Програматора си може и без нея, но тя ти  улеснява малко  работаата.Основно най-полезното е допълнителнното зхранване, защото програматора, особено ако е без външно захранвае, не може да осигури нормално захранване на ЕММЦ-то и работи нестабилно. Между впрочем такива платчици за работа ISP с  допълнтени захранвания има за почти всеки прораматор
07:04, 1 февруари 2022 г. #18

Моля използвайте формата за Вход или Регистрация, за да се присъедините към беседата.

Създадено с Kunena форум